Dikey Perde

Dikey Perde

Dikey perde modelleri, ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünler, ölçülendirilmesi ve montajlanması bakımından büyük kolaylıklar sağladığı için sık sık tercih edilmektedir.

Dikey perdeler, üst raylar içine kurulan mekanizmalarla kullanılmaktadır. Diğer sistemlerden farklı olarak bu perdeler yatay bir biçimde hareket etmektedir. Dikey perde modelleri genellikle iş yerlerinde, hastanelerde ve eğitim kurumlarında kullanılmaktadır. Bu perde modelleri PVC, alüminyum ve bazen de kumaştan üretilmektedir.

Dikey perde modelleri, özellikle büyük ve geniş camlı alanlarda kullanılır. Kısa camlarda dekoratif açıdan pek güzel durmadığı için tercih edilmez. Peki dikey perdenin özellikleri nelerdir? Neden dikey perde tercih etmeliyiz?

  • Dikey perdeler sayesinde güneş ışınlarından dilediğimiz açıdan yararlanmamız mümkün olmaktadır
  • Temizliği oldukça basittir, yerinden indirmeden nemli bir bezle temizlemek mümkün olmaktadır
  • Güneş ışığını ve ısıyı kontrol edebilme imkanı sunar
  • Bulunduğu mekanlara modern bir görünüm sağlar
  • Darbelere dayanıklıdır, uzun süre rahatlıkla kullanmak mümkündür
  • Kullanıcı hataları dışında kolay kolay bozulmaz
KULLANIM ALANI OLDUKÇA GENİŞ

Dikey perde modellerinin kullanım alanı da oldukça geniştir. Bu perde modelleri otel, hastane, ofis, eğitim kurumları ya da büyük camlı evlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu perdelerin mekanizmaları da açılıp kapanabilen bununla beraber toplanabilen türdedir. Kullanımı kolaydır. İstenildiği takdirde motorlu istenildiği takdirde manuel türlerde üretilebilir.

Firmamız dikey perdeleri istenilen tüm ölçülerde üretmektedir. Bununla beraber motorlu, kumandalı, otomasyon uyumlu ya da elle kontrol şeklinde farklı mekanizmalarla da imal edilebilmektedir.


Fiyat Teklifi Alın