Fotoselli Kapılar

Fotoselli Kapılar

Gerek şirketlere girişlerde, gerekse departmanlar arası geçişlerde kullanılan bu kapılar modern bir görünüm yaratmakta ve uzun ömürlü kullanımları ile öne çıkmaktadır.

Giriş ve çıkışlarda radar olabileceği gibi, şifre panelli, el sensörlü ve kartlı sistem şeklinde de uygulanabilir.

Montaj yapılacak alanın genişliğine göre farklı şekillerde uygulanabilmektedir.

Fotoselli otomatik yana kayar kapılar; ofis, perakende satış ortamları, hastaneler, havaalanları ve konut girişleri için uygundurlar. Kompakt, dayanıklı, enerji tasarrufu sağlayan, hırsızlık önleme, acil çıkış ve yangın özellikleri dahil olmak üzere güvenlik ve emniyet seçenekleri sağlayan ürünlerdir.

Teleskopik fotoselli kapılar; konumu itibariyle Yerin dar olması durumunda daha fazla alan kazanmak ve daha geniş bir kapı boşluğu oluşturmak için kullanılır. Ayrıca kapı sisteminin kapama kuvvetinin sürekli kontrolü sayesinde maksimum çalışma güvenliği elde edilir.Tek tarafıı açılır teleskopik kapılar 3 kanattan oluşur. Bunlardan birisi sabit kanat (yada duvar) diğer iki kanat ise hareketlidir. (Asansör kapıları örnekli), aynı yöne doğru birbiri üzerinde kayan 2 adet kanattan oluşur.

Manetli kapılar; alüminyum çerçevesi olmayan, sistem itibariyle sadece camın hareket ettiği tipte kapılardır. Hastaneler ve ofislerde sıkça tercih edilir.

fotoselli kapı

ofis bölme fotoselli kapı

ofis bölme sistemleri fotoselli kapı

ofis cam bölme fotoselli kapı ayrıntısı

Diğer Sistemler

  • Ofis Bölme Sistemleri İçin Kapı Seçenekleri.
  • Ahşap Kapılar
  • Fotoselli Kapılar
  • Cam Kapılar.